FLĪZĒŠANA

Akurāti un skaisti! 

Uzņēmums veic visa veida flīzēšanas darbus gan iekštelpās – grīdas un sienu dekorēšanu ar flīzēm virtuvēs, sanmezglos, dzīvojamās istabās, gan ārā – kāpņu, fasāžu apdari ar flīzēm. Strādājam ar visa veida materiāliem – keramikas, akmens masas un mozaīkas flīzēm, – gan mājokļos, gan sabiedriskajās celtnēs.

Flīžu ieklāšana ir viens no plaši izmantotajiem apdares veidiem. Pie tam, flīzes izmanto ne tikai vannas istabu un virtuvju apdarei, bet mūsdienās esošais flīžu sortiments ļauj veidot stilīgus interjerus ar flīzēm visa veida telpās, ieskaitot dzīvojamās istabas. Flīzes izmanto sienu, grīdu, kamīnu, kā arī kāpņu un ēku fasāžu apdarei. Tas ir drošs, ērti lietojams un pret mitrumu izturīgs apdares materiāls, kas izceļas arī ar izcilām estētiskām īpašībām.

Lai rezultāts būtu estētisks un ilgmūžīgs, flīzējot jāņem vērā daudzi faktori: tehnoloģiski pareiza pamatnes izveide, hidroizolācija, kā arī precīza flīžu piegriešana un kvalitatīvi materiāli. Marion Bygg flīzēšanas speciālistiem ir attiecīga profesionālā izglītība, ko apliecina Norvēģijas kvalificēšanas iestāžu sertifikāti. Desmit gadu laikā esam veikuši vairāk kā 300 tā saucamo “mitro telpu” flīzēšanu. Saviem klientiem varam palīdzēt arī flīžu izvēlē un ieteikt gan tehniskus, gan dizaina risinājumus