VENTILĀCIJAS IERĪKOŠANA

Uztici ventilācijas uzstādīšanu mūsu profesionālajai komandai! 

Tīrs, svaigs gaiss un pareizā temperatūrā-  visās telpās, visu gadu

Ēku ventilācija ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem labvēlīgam mikroklimatam iekštelpās. Ventilācijas galvenais uzdevums ir piegādāt tīru, svaigu gaisu, izvadīt lieko mitrumu un piesārņoto iekštelpu gaisu, ko rada cilvēki, dzīvnieki, izgarojumi no dažādiem materiāliem un darbošanās iekštelpās.

Laba ventilācija nodrošina, ka ēkā neveidojas mitruma radīti bojājumi pelējuma un sēnīšu veidā vai citi nelabvēlīgi apstākļi, piemēram, kondensāts uz logiem. Svaigs gaiss no ārpuses gandrīz vienmēr ir tīrāks nekā gaiss iekšpusē. Izmantojot mehānisku ventilācijas sistēmu, mikroskopiskās putekļu daļiņas un citi piesārņotāji tiek filtrēti, tādējādi samazinot iespējamo alerģiju risku.

Sabalansēta ventilācija ar rekuperāciju ir lielisks risinājums: piesārņotais gaiss tiek izvadīts no virtuves, vannas istabas, labierīcībām un veļas mazgāšanas telpām. Svaigs gaiss jums piemērotā temperatūrā tiek pievadīts guļamistabās un viesistabās. Ventilācijas sistēmas jaudu iespējams regulēt atbilstoši cilvēku klātbūtnei vai mitruma pakāpei telpās.

Viena no rekuperācijas ventilācijas sistēmas priekšrocībām ir siltā gaisa atgūšana. Siltais nosūces gaiss, kas tiek izvadīts no mājas, ar siltuma rekuperatora palīdzību uzsilda ārējo auksto gaisu, papildus to filtrējot, lai attīrītu no gaisā esošiem piemaisījumiem, alergēniem, sīkām, mikroskopiskām daļiņām. Salīdzinot ar dabisko ventilāciju vai pavērtu logu, izmantojot rekuperatoru tiek atgūti līdz pat 85% siltuma enerģijas, tādējādi ievērojami samazinot apkures izmaksas un samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi.

Latvijas tirgū pieejami dažādu ražojumu rekuperācijas ventilācijas sistēmu piedāvājumi, taču būtiski, lai šī sistēma būtu atbilstoša Latvijas klimatam. Viens no piemērotākajiem risinājumiem šajā ziņā ir Norvēģijas zīmola Flexit Nordic sērijas ventilācijas iekārtas ar rotācijas rekuperatoru aukstam klimatam. Tās nodrošina efektīvu ventilāciju un nodrošina māju ar gaisu, kas ir pareizā temperatūrā, filtrēts un svaigs. Ierīces ir viegli regulējamas izmantojot viedtālruņa lietotni vai arī ar uzstādītu vadības paneli.

Esam uzstādījuši vairāk nekā 300 Flexit ventilācijas iekārtas un labi pārzinām šī ražotāja iekārtu uzstādīšanas nianses.

Flexit ventilācijas ar rekuperāciju priekšrocības

Labāks iekštelpu klimats

Mūsdienās arvien vairāk laika mēs pavadām iekštelpās. Tādēļ labs un veselīgs iekštelpu klimats ir vitāli svarīgs mūsu labsajūtai un veselībai. Flexit Nordic ierīces efektīvi apgādā māju ar tīru, filtrētu, svaigu gaisu jums piemērotā temperatūrā.

Gudra un energoefektīva ventilācija labākam iekštelpu klimatam

Nordic sērijas ventilācijas ierīces ir īpaši energoefektīvas. Ierīces ventilatoru motori gaisa pārvadāšanai patērē maz enerģijas. Rotējošais siltummainis atgūst līdz pat 85 % siltuma ventilējamā gaisā, tādējādi ietaupot elektroenerģiju.

Viegla uzstādīšana

Piedāvājam uzstādīt ventilāciju ne tikai jaunbūvēs un esošos mājokļu projektos, bet arī publiskajās telpās. Atkarībā no modeļa, ierīce var tikt uzstādīta uz sienas, grīdas vai griestiem. Sazinieties ar mums, lai pārrunātu labāko risinājumu tieši jūsu projektam!

Dokumentēts zems trokšņu līmenis

Flexit Nordic sērija ir labākā savā klasē, piemēram, S modeļa trokšņu līmenis nepārsniedz 38 dB.  

Diskrēts, mūsdienīgs dizains, kas iederēsies jebkurā interjerā

Vienkārša un pārdomāta ventilācijas sistēmas kontrole

Kontrolējiet mājokļa ventilācijas sistēmu neatkarīgi no tā, kur atrodaties, izmantojot Flexit GO lietotni mobilajā telefonā vai planšetdatorā. Jūs saņemat lielāku komfortu un vienkāršāku ikdienas dzīvi.

Dzesēšanas atgūšana un nakts dzesēšana vasarā

Latvijas klimats mēdz mūs pārsteigt ne tikai ar aukstām ziemām, bet arī karstām vasarām. Dzesēšanas funkcija ir standarta funkcija Flexit iekārtās. Naktīs, kad ārā gaiss ir vēsāks, nekā iekštelpu gaiss, vēsais āra gaiss atdzesē māju.

Visi Nordic sērijas agregāti ir Eurovent sertificēti.